نفت سفید

تخمین زده می شود که حدود 1.5 میلیون خانه در انگلیس به روغن گرمایش خانگی متکی باشند ، که به عنوان نفت سفید شناخته می شود.

با این حال ، با وجود استفاده بسیاری از روغن های گرمایشی برای گرم کردن خانه های خود و AGA ها ، بسیاری از ما اطلاعات کمی در مورد این نوع سوخت می دانیم.

سوختی با چند اسم:

در حالی که بیشتر ما از آن به عنوان روغن گرمایش یا نفت سفید یاد می کنیم ، در حقیقت نام های مختلف زیادی وجود دارد که به این سوخت اشاره می کنند. آنها شامل؛ 28 دوم ، سوخت دیگ ، روغن سوختن ، آب دیگ ، پارافین ، کرو و حتی املای جایگزین ، نفت سفید ، همگی نامهای مختلفی هستند که می توانند به نفت سفید ارجاع داد.

کلمه “نفت سفید” در واقع از کلمه یونانی κηρός (keros) به معنی موم گرفته شده است. این قابل فهم است که نام خود را از ماده مومی که ابتدا از فرآیند تقطیر گرفته شد ، گرفت.

نفت سفید چگونه ساخته می شود؟

امروزه تولید نفت سفید روشی کاملاً مستقیم است. در فرآیندی به نام تقطیر کسری ، با جدا کردن ترکیبات تشکیل دهنده روغن خام تولید می شود و یک روغن شفاف و نازک به جای می گذارد.

شرکت سینا گلدن لاین با سابقه ی طولانی در زمینه ی تولید ، عرضه و فروش محصولات انرژی، قادر به عرضه بهترین نوع نفت سفید با آنالیز زیر ، به سرتاسر دنیا میباشد.

TURKMENISTAN
Turkmenbashy Oil Refinery complex
TECHNICAL KEROSINE KТ-2

figureDescription of index
80
310
300
Fraction composition:
-boiled before 270 0C, %, not less more
- 98%, 0C, not more than
1
40Flash point in close cup, 0С, not less than2
-12Cloud point, 0C, not more than3
0,005Ash contents, %, not more than4
0,1Mass portion sulfur, %, not more than5
جهت سفارش محصول کلیک کنید